محمد محمدی یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 06:36 ب.ظ نظرات ()

در این بخش با نحوه خرید کتاب های زبان اصلی دانشگاهی، خرید کتاب اورجینال، خرید فایل pdf از آمازون، دانلود رایگان کتاب خارجی علمی، خرید کتاب خارجی افست و سایر منابع لاتین آشنا خواهید شد.

نحوه خرید و دانلود فایل:

برای دانلود رایگان و یا خرید فایل های درخواستی خود به یکی از لینک های زیر مراجعه کنید:
دانلود رایگان کتاب لاتین (دانلود رایگان بیش از 10 میلیون منبع اورجینال و زبان اصلی دانشگاهی)
دانلود کتاب از آمازون (دانلود رایگان نیمی از کتاب های سایت آمازون به صورت pdf)
خرید کتاب از آمازون (دسترسی به تمام کتاب های کیندل داخل آمازون و خرید با قیمتی بسیار مناسب )
درخواست خرید کتاب از آمازون (خرید کتاب های داخل آمازون به صورت pdf و یا فرمت دلخواه شما)
درخواست خرید کتاب از گوگل بوکز (خرید کتاب های داخل سایت گوگل بوکز با کمترین هزینه)
درخواست کتاب لاتین (درخواست تمامی منابع لاتین اعم از مقاله، استاندارد، کتاب و ... )

مشخصات درخواست خود را ثبت کنید تا همکاران ما کمتر از 12 ساعت درخواست شما را بررسی و نتیجه را اعلام کنند. http://filesoo.com/request

خرید کتاب اورجینال

نحوه خرید کتاب زبان اصلی دانشگاهی:

شما در قسمت دانلود رایگان کتاب از آمازون بخشی از عنوان کتاب یا فایل درخواستی خود را جستجو کنید و در صورتی که نسخه رایگان این فایل موجود باشد، لینک های دانلود رایگان آن فایل برای شما نمایش داده خواهد شد.
در غیر اینصورت کتاب های یا منابعی به شما نمایش داده می شوند که می توانید آنها را درخواست خرید دهید، اکثر منابع با هزینه ای بین 5 تا 15 هزار تومان قابل خریداری در کمتر از 1 روز هستند اما ممکن است برخی منابع نایاب آمازون و یا سایر سایت ها مانند گوگل بوکز و ... با هزینه بیشتر و مدت زمان طولانی تر قابل تهیه باشند.
اگر در بخش جستجو کتاب مورد نظر را یافت نکردید، از طریق صفحه درخواست تهیه کتاب از آمازون مشخصات منبع درخواستی مورد نظر را ثبت کنید تا همکاران ما در کمترین زمان درخواست شما را بررسی و نتیجه را به شما اعلام کنند.

نحوه خرید pdf و رمان زبان اصلی:

نحوه خرید رمان زبان اصلی، خرید کتاب های آمازون ، خرید منابع اصلی لاتین و خارجی و ... هیچ فرقی با نحوه خرید کتاب زبان اصلی دانشگاهیندارد. شما می توانید از لینک هایی که در ابتدای متن به شما معرفی کردیم منابع درخواستی خود را جستجو کرده و به صورت رایگان دانلود کنید و یا اینکه آنها را درخواست دهید تا همکاران ما درخواست شما را بررسی و نتیجه را به شما اعلام کنند.

درخواست خرید کتاب و منابع لاتین و ...

دانلود رایگان کتاب های آمازون و ...